Przyjęcia okolicznościowe
z pasją

W Zagrodzie na Jędrzejkówce posiadamy salę gotową na przyjęcie 60 gości.

Dodatkowo zapewniamy specjalnie wydzieloną strefa zabaw dla dzieci, komplety wypoczynkowe, stół do bilarda, pokój do karmienia i przewijania dziecka.

Dysponujemy parkingiem przeznaczonym wyłącznie dla naszych gości. Dysponujemy dużą przestrzenią, gdzie można odwiedzić nasze zwierzęta (daniele, owce, muflony) lub po wcześniejszym uzgodnieniu zwiedzić Skansen na Jędrzejkówce.

Dania przygotowujemy wyłącznie ze świeżych produktów produktów. Menu ustalane jest w całości indywidualnie na każdą imprezę.

Nie organizujemy imprez nocnych!

Przyjęcia urodzinowe

W Zagrodzie na Jędrzejówce potrafimy zorganizować niezapomniane przyjęcie dla każdego solenizanta, niezależnie od wieku! Najmłodszym proponujemy menu dopasowane do wieku, bufet słodkości oraz warsztaty i zabawy z animatorem, by nie było czasu na nudę.

Wieczory panieńskie

Poszukującym autentycznych przeżyć w sielskim otoczeniu przed tym wyjątkowym dniem polecamy wieczory panieńskie w Zagrodzie na Jędrzejkówce. Plecenie wianków, wspólne gotowanie, wypiek podpłomyków czy stworzenie pięknego pająka przynoszącego szczęście – to nie tylko świetna zabawa, ale i doskonała nauka, która być może przyda się na nowej drodze życia 😊. Na życzenie zapewniamy również bufet kawowy i poczęstunek.

Menu